Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 31.3 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 400 х 211 х 81 см (56405) |
| Об'єм басейну | 5700 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 400 х 211 х 81 см |
| Розмір паковання | 105 х 36 х 30,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 633 ₴


