
Басейн каркасний Intex 366 x 99 см з фільтр-насосом і драбиною (26716)
20 917 ₴
- В наявності
- Код: 26716
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | Винил, полиэстр |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 366 x 99 см з фільтр-насосом і драбиною (26716) |
| Об'єм басейну | 8592 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 99 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 917 ₴



