Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 19.1 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 305 х 76 см з фільтр-насосом (28208) |
| Об'єм басейну | 4485 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 305 х 76 см |
| Розмір паковання | 88 х 40 х 29 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 652 ₴


