Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 29 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, ремкомплект |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 366 х 100 см з фільтр-насосом (56260) |
| Об'єм басейну | 9150 л |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 100 см |
| Розмір паковання | 24 х 110 х 41см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 148 ₴



