
Басейн каркасний Bestway 424 х 250 х 100 см з фільтр-насосом і драбиною (56620)
36 414 ₴
- В наявності
- Код: 56620
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 54.3 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 424 х 250 х 100 см з фільтр-насосом і драбиною (56620) |
| Об'єм басейну | 7250 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 424 х 250 х 100 см |
| Розмір паковання | 129 х 62 х 43 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 414 ₴


