Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | Навіс |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн надувний Bestway 254 х 178 х 140 см (54449) |
| Об'єм басейну | 778 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 254 х 178 х 140 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 133 ₴






