Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12.9 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн сімейний Bestway 366 х 76 см з фільтр-насосом (57273) |
| Об'єм басейну | 5449 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 76 см |
| Розмір паковання | 41 х 30 х 30 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴


