Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн сімейний Intex 244 х 76 см (28110) |
| Об'єм басейну | 2419 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 244 х 76 см |
| Розмір паковання | 39 х 30 х 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 412 ₴




