Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн надувний Bestway 213 х 206 х 53 см (54423) |
| Об'єм басейну | 575 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 213 х 206 х 53 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 646 ₴



