Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Висота до кільця | 99 см |
| Додатково | Драбина, насос-фільтр, тент, підстилка, зливний клапан |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Найменування товару | Басейн сімейний Intex 457 х 122 см з дод. обладнанням (26168) |
| Об'єм басейну | 14141 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 457 х 122 см |
| Розмір паковання | 116 х 47 х 42 см |
| Серія | Easy Set |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Сімейний надувний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 726 ₴



