Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.3 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн сімейний Bestway 305 х 66 см з фільтр-насосом (57458) |
| Об'єм басейну | 3200 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 305 х 66 см |
| Розмір паковання | 66 х 30,5 х 30,5 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 477 ₴




