Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 122 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 135 кг |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Найменування товару | Драбина Intex для басейнів (28076) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 125 х 47 см |
| Розмір паковання | 128 х 50 х 7 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Драбини |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 743 ₴




