Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 150 кг |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Найменування товару | Драбина Bestway для басейнів (58430) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 84 см |
| Розмір паковання | 87 х 42 х 9 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Драбини |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 658 ₴





