Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Найменування товару | Тент Bestway для круглого басейну 366 см (58242) |
| Розмір | 366 см |
| Розмір паковання | 60 х 40 х 17 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005 ₴




