Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Висота | 122 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 150 кг |
| Матеріал | ABS пластик, метал |
| Найменування товару | Драбина Bestway для басейнів 4 сходинки, без майданчика (58336) |
| Розмір паковання | 88 х 46 х 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Драбини |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 033 ₴

