Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Матеріал | Комбіновані матеріали |
| Найменування товару | Пісочний фільтр-насос Intex резервуар для піску 21,3 кг (26648) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 943 ₴



