Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,35 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Матеріал | Тарпаулін |
| Найменування товару | Підстилка Bestway для басейнів 396 см (58002) |
| Розмір | 396 х 396 см |
| Розмір паковання | 30 х 30 х 8 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴



