Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Найменування товару | Пісочний фільтр-насос з хлоргенератором Intex (26680) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Розмір паковання | 71,8 х 68,9 х 42,2 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 043 ₴


