Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,75 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Висота | 107 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Найменування товару | Драбина Bestway для басейнів 107 см (58335) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 111 х 42 х 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Драбини |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 216 ₴



