Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,4 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Найменування товару | Пісочний фільтр-насос Bestway (58515) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Розмір паковання | 44 х 37 х 37 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 567 ₴








