Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,3 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 135 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Найменування товару | Драбина для басейнів Bestway зі знімними щаблями (58337) |
| Розмір | 130 х 33 см |
| Розмір паковання | 105 х 50 х 11 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 888 ₴
