Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Водоспад Intex для басейну з кольоровою Led-підсвіткою (28090) |
| Особливості | 3 режими |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 33 х 28 х 29 см |
| Розмір паковання | 39 х 34 х 33 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Торгова марка | Intex |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 223 ₴




