Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC, ПВХ) |
| Найменування товару | Тент для басейну Intex 260 х 160 см (28036) |
| Розмір | 260х160 см |
| Розмір паковання | 24 х 23 х 4 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴


