Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex вбудований ел.насос (67766) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 191 х 99 х 33 см |
| Розмір паковання | 37,5 х 34 х 18,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 848 ₴





