Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | Сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 110 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувний матрац Intex комбінат (66803) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 157 х 88 х 18 см |
| Розмір паковання | 25,5 х 24 х 9 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Матрац надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴



