Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Комплектація | Велюрове ліжко, вбудований електронасос, сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 273 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex з вбудованим електричним насосом (67768) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 191 х 137 х 33 см |
| Розмір паковання | 40 х 37 х 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 494 ₴




