Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.78 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вік | 18 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Вбудований ножний насос |
| Максимальне допустиме навантаження | до 272 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувний матрац Intex Велюр матрац (64762) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 137 х 191 х 25 см |
| Розмір паковання | 36,5 х 30,5 х 16 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Матрац надувний |
| Торгова марка | Intex |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴



