
Надувне ліжко Intex Essential з вбудованим електричним насосом (64126)
4 665 ₴
- В наявності
- Код: 64126
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 5 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 272 кг |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex Essential з вбудованим електричним насосом (64126) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 152 х 203 х 46 см |
| Розмір паковання | 17 x 46 x 37 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 665 ₴



