Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | підголівник |
| Максимальне допустиме навантаження | до 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувний матрац Intex з підголівником (67997) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 67-184-17 см |
| Розмір паковання | 25 х 23 х 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Велюровий матрац, Матрац надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴




