Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | День народження мережі, Секретні знижки |
| Додатково | Вбудований насос, сумка |
| Комплектація | Вбудований електронасос, сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 273 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex з вбудованою ел. насосом 220 В (64136) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 203 х 152 х 42 см |
| Розмір паковання | 46 х 37 х 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 361 ₴




