Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.7 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Вбудований насос, сумка, ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 126 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex вбудований за ел. насос 220 В (64412) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 191 х 99 х 46 см |
| Розмір паковання | 40 х 37 х 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 266 ₴






