Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Тип | Надувне крісло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне крісло Intex Велюр (68579) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 114 х 114 х 71 см |
| Розмір паковання | 35 х 28 х 10,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Велюрове крісло, Крісло надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴



