Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.85 кг |
| Основні | |
| Матеріал | ПВХ |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Чіловий літній каталог |
| Вік | 18 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Ручний насос |
| Максимальне допустиме навантаження | до 199 кг |
| Найменування товару | Надувний матрац Bestway з 2 подушками (67374) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 203 х 152 х 22 см |
| Розмір паковання | 40,5 х 33 х 14 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Велюровий матрац, Матрац надувний |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 012 ₴






