
Надувне велюрове ліжко Bestway з вбудованим електронасосом (671BS)
3 582 ₴
- В наявності
- Код: 671BS
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Додатково | Вбудований насос |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 300 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне велюрове ліжко Bestway з вбудованим електронасосом (671BS) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 203 х 152 х 30 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 582 ₴





