Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне допустиме навантаження | до 136 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувний матрац Intex (64101) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 99-191-25 см |
| Розмір паковання | 30,5 х 28,5 х 10,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Матрац надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴




