Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.47 кг |
| Основні | |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 18 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 150 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Надувний матрац Flocked Air Bed (67002) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 191 х 137 х 22 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Матрац надувний |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 461 ₴


