Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Допустима вага | 126 кг |
| Комплектація | Вбудований електронасос, сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 126 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex з вбудованим електронасосом (64132) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 42 х 99 х 191 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Матрац надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 608 ₴


