Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Вбудований насос, сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 272 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Intex (64159) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 203 х 152 х 36 см |
| Розмір паковання | 41 х 36 х 15 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ліжко надувне |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 475 ₴


