Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Основні | |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Велюрове ліжко, вбудований електронасос, сумка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 295 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Найменування товару | Надувне ліжко Bestway з вбудованим ел. насосом (67923) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 226 х 152 х 84 см |
| Розмір паковання | 40 х 36 х 23 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Велюрове ліжко |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 591 ₴





