Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | ПВХ |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Додатково | 2 зручні ручки, 2 підсклянники, ремонтна латка |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Найменування товару | Матрац надувний Intex Райський човен 244х119х97 см (57804) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 244 х 119 х 97 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 012 ₴








