Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Допустима вага | 40 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Надувний пліт Intex Дельфін (58535) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 175 х 66 см |
| Розмір паковання | 20,5 х 19 х 7 см |
| Скидки місяця | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴


