Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900г |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | З ручками |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Плотик Intex скутер (57520) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 117 х 77 см |
| Розмір паковання | 20,5 х 19,5 х 7 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴



