Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Основні | |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 95 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Плотик Bestway пір'я (43241) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 188 х 79 см |
| Розмір паковання | 24 х 24 х 5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴







