Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 91 см |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360г |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 9 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Круг надувний Intex шина (59252) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 25 х 16 х 1 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Круг надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


