-50%

Надувний пліт Intex Єдиноріг із вбудованим холодильником (57266)
15 388,10 ₴
7 693 ₴
- В наявності
- Код: 57266
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22,4 кг |
| Вік | 18 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Надувний бар, 4 підсклянники, 7 ручок, мотузка для швартування та буксирування |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Надувний пліт Intex Єдиноріг із вбудованим холодильником (57266) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 503 х 335 х 173 см |
| Розмір паковання | 63 х 49 х 32 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Intex |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 693 ₴


