Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | З ручками |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Плотик Intex (57567) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 168 х 140 см |
| Розмір паковання | 20 х 19 х 8 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 461 ₴




