Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 114 см |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вага | 700 г |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 9 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Допустима вага | 80 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Надувний круг Intex Пончик (56263) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 99 х 25 см |
| Розмір паковання | 20 х 18 х 4 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Круг надувний |
| Топ 100 | Да |
| Торгова марка | Intex |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


