Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Плотик надувний Intex в асорт. (58802) |
| Особливості | Підсклянник |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 160 х 85 см |
| Розмір паковання | 23 х 21 х 8 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


