Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | День народження мережі, Секретні знижки |
| Вага | 2,6 кг |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Додатково | З ручками, підсклянник, ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 150 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Плотик Intex зі спинкою (58854) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 130 х 126 см |
| Розмір паковання | 36 х 31 х 11 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Плотик для купання |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴




