Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота | 90-110 см |
| Комплектація | Груша, рукавички |
| Найменування товару | Боксерський набір Profi на стійці (MS 0331) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Prof1 |
| Розмір паковання | 48 х 41 х 13 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Активний відпочинок Profi |
| Торгова марка | Prof1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴
